Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini- android...

Imikiraly1 kérdése:

Samsung galaxy mini- android 2.3.7?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy minim és frissíteni szeretném android 2.3.7-re ,ez hogyan történik? Mert nekem android 2.2 vaem kell hozzá rootolni vagy valami? Mert ha igen, akkor az is baj volna :S Ha valaki tudja hogy kell frissíteni az nagyon jó volna! (:

2013. márc. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
odin-al root nélkül fel tudod rá telepíteni a hivatalos 2.3.6ot !
2013. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Odin?? Bocs de az mi? XD mert nem nagyon értek ilyenekhez. :/

És azt hogy kell használni?

Mert én már kerestem google-ba de nem adott ki ezzel kapcsolatos dolgokat... Bocs hogy ilyen vagyok.. :D

2013. márc. 30. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

beírtam a gugliba hogy galaxy mini odin update és ez lett a második találat :

[link]

ha esetleg a leírásban szereplő linkek nem működnek akkor másat kell keresni ahonnan a szükséges dolgokat letöltheted

2013. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használd a samsung KIES nevű programját mert ez a hivatalos frissítés. Így marad a garancia (Ha még van)
2013. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hajdu Áron válasza:

Én nekem is samsung galaxy mini-m van! :D

És nálam úgy van hogy automatikusan kiadja a képernyőre hogy lehet-e telepíteni.De ha könnyen meg akarod nézni. BEÁLÍTÁSOK/TELEFON NÉVJEGYE/SZOFTVER FRISSITÉSE.

2013. máj. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Matessz válasza:
az elottem levo valasz ado nekem nincs olyan hogy szoftver frissites pedig mindenhol kerestem ahol mondtad is ott sincs es nem is 2.2.1 es van esvazeretnem frissiteni valami konnyu javaslat
2013. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!