Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance vagy...

Samsung Galaxy S Advance vagy ZTE Grand X In?

Figyelt kérdés
Mindkettő mellett van pro és kontra, árban T-mobilenál alig van eltérés. Melyik jobb vétel? ZTE-nél ott van az esetleges meghibásodás,(nem tudom mennyire gyakori, ettől félek a legjobban) de jobb hardver, nagyobb kijelző, Samsungnál Jelly Bean, de gyengébb hardver. Netezésre, játékra (GTA 3 vagy Vice City, ZTE-vel nincs VC), néha GPS-re lenne használva. Vélemények? Ha lehet ne elfogult, "xy a jobb telefon, mert nekem ilyen van" vélemény legyen, hanem érvekkel alátámasztott véleményt várok. Köszi előre is mindenkinek.
2013. márc. 29. 23:13
 1/5 amcsih ***** válasza:

összességében a zte jobb mert: nagyobb kijelző, szebb színek, nagyobb RAM, 1 magos proci-1,6ghz, jobb hátlapi kamera, jobb videó felbontás, és kicsit jobb az aksija is, nincs fm rádió


a samsung jobb: előlapi kamera, 2 magos proci-1,2ghz, van fm rádió

2013. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 amcsih ***** válasza:
amúgy ebben az árban jobb a sony xperia p.. :) jobb választás lenne.. [link] innen meglehet venni kártyafüggetlenül :)
2013. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az xperia p egy rakás sz@r. Nekem volt Advance és most van Grand x in és azt kell mondjam, hogy az utóbbi lényegesen jobb. Antutun 2X nagyobb eredményt ért el a ZTE!! Sőt az Advance annyira szar volt hogy még egy mozgó hátteret sem volt képes szaggatásmentesen futtatni.
2013. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Xperia P azért nem játszik, mert nem bízok ilyen GSM boltokban, meg 62ezres árért általában olyan garanciával adják, hogy nekem kell fizetni a készülék eljuttatását a boltjába. Ezért szeretném T-mobileról venni. ZTE milyen eséllyel produkál hibákat? Hallani képernyő lefagyásról, újraindulásról, elveszti a hálózatot, nem látni gépről a telefont stb. Tudom, hogy T ingyen cseréli, de nincs kedvem pl.:2-3 havonta cseretelefonért járkálni. Mennyire gyakoriak az előbb felsorolt hibák?
2013. márc. 30. 11:41
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nem túl bíztató.

2013. márc. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!