Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telot kerjek?

Milyen telot kerjek?

Figyelt kérdés

nekem iphonom van de nem szeretem . es kaphatok egy masikat.

Milyet kerjek



2013. márc. 30. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nokia 3310
2013. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ilyen nagy baromságot.minek kell új teló?fészbukkra,vagy angry birds-re?a telefon arra való hogy telefonálj,üzenj stb.gondolom az ájjfónon van internet vagy van rajta wifi szóval tudsz fészbukkozni.költs másra a pénzed.1 év múlva meg más lesz a menő telefon.
2013. márc. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az iPhonenal? Mondjuk én is váltottam Androidra. :D Vegyél Samsung Galaxy S3-at, vagy 4-et.
2013. márc. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Azért, mert te csak erre használod a telefonod még nem biztos, hogy más is. Most ha tegyük fel én a WC-ben csak a kutyámat fürdetném nem szólnék be másoknak, hogy miért szarnak bele, hisz arra is lehet használni.


Semmi baj, ha valaki konzervatív, vagy legalábbis nem vevő az ilyen változásokra, de mi a francnak terjeszteni ezt? Még 5 éve talán megértettem volna, hisz akkor "fel kellett venni a harcot az okostelefonok ellen", de 2013-ban? Amikor már mindenre használják az emberek a telefonjukat, csak telefonálásra nem?


Kérdésre áttérve:

Jó lenne tudni mennyi a keret. Bár ha iPhone, akkor gondolom nem 20 ezer forint, felsőkategóriás jó Androidos telefonok közül SGS3, HTC One X+, Nexus 4, Note 2, vagy a lassan megjelenő SGS4 vagy HTC One.


WP8-asok közül Nokia Lumia 920 vagy HTC 8X

2013. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen javaslom a Samsung Galaxy S3-at vagy ha tudsz várni akkor az S4-et(bár elég drága lesz)vagy LG Nexus 4 esetleg Xperia Z.Ezek mind telibe verik az összes iPhone-t.
2013. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, Galaxy S3! Nekem az van egy ideje, tökéletes! De megvárhatod az S4-et májusban (akkor kezdik el árulni). És nem lessz drága. Olyanlessz az árazása mint most az Xperia Z-nek, 170-80 körül, ugyanilyen volt az S3-é is mikor bejött, én pont 169.999-ért vettem.
2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mégis mennyiért szeretnél telefont? Mert így dobálózhatunk a csúcsmodellekkel, de nem biztos, hogy telik a keretedből egy csúcstelefonra.
2013. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A keret 100
2013. ápr. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!