Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayról megéri mobilt rendelni?

Ebayról megéri mobilt rendelni?

Figyelt kérdés
Még semmit nem rendeltem onnan és szeretném megkérdezni,hogy érdemes-e iPhone-t rendelni?Vannak elég olcsók is csak attól félek,hogy nem eredetiek...köszi a rendes válaszokat :)14/L ja és ne gyertek azzal,hogy 14 éves létemre minek az iPhone :)
2013. márc. 30. 13:12
 1/5 cabriobarat ***** válasza:
100%
Jól nézd meg a termék leírását.A teló specifikációjának járj utána, felbontás kijelző típus, proci stb.Legyen fénykép a telóról, de ne gyári, hanem otthon mezei körülmények között készült.Nézd az eladó értékeléseit, ne legyen nagyon negatívja.Nézd meg van e más eladó terméke, ha pedig sok telefon van nála akkor ő kereskedő...nincsenek ilyen eladókkal túj jó tapasztalatom.Figyeld a szállítási költséged, vedd figyelembe, hogy lehet vámot, áfát is ki kell fizetned.Értékbiztosított gyomag legyen...stb hát...kérj segírséget tapasztalt ebay faló kollégáktól...Szóval az én véleményem az, hogy ne kockáztass.
2013. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cabriobarat ***** válasza:
100%
Off, basszus de sza.ul fogalmaztam, bocs telefonról írtam siettem...
2013. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ez?szerinted?
2013. márc. 30. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem olcsó, csak aukció, szóval licitálni lehet rá, másik, hogy eredetileg nem küldi Magyarországra, szóval akkor meg kéne az eladóval beszélni. Másrészt pedig Sprint hálózatfüggő, illetve arra gondolnod kell, hogy töltőfejet is venned kell majd hozzá, EU szabványost. Más baj nincs vele. Alapvetően nem lenne olcsóbb, mert függetlenek olyan 60-70ezer Ft körül mennek, de lehet, hogy fennakad a vámellenőrzésen, és akkor mivel nagy értékű a cucc, még drágábban jönnél ki, mintha itthon vetted volna meg. Európai unión kívül nem érdemes ekkora értékben rendelni, kivéve ha belekalkuláltad az árba az esetleges vámot. EU-n belül meg alapjában véve nem sokkal olcsóbbak, de érdemes nézni például litvániában, spanyolországban keresgélni, ott vannak talán olcsóbban.
2013. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző nagyon jól összefoglalta. Annyit tennék még hozzá, hogy ez az eladó nem szállít az USA-án kívülre. Tehát nem tudod megvenni, csak USAban élő ismerősödön keresztül.
2013. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!