Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia solára adattöltés...

Xperia solára adattöltés számítógépről?

Figyelt kérdés
Sona xperia sola telefonom van. Szeretnék rá zenét, képeket tenni számítógépről a memóriakártyára. Összekötöm, rámásolom, és látom, hogy rátette. Majd kihúzom és a telefonon nincs sehol. Újra összekötöm a géppel, és már a gépen sem látok, hogy rajta lenne. A memóriakártyát kipróbáltam másik telefonban, ott rendben működött és amit tettem rá rajta maradt, és az én telefonomban is megvan. Mi lehet a baj? Valami beállítás?

2013. márc. 30. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kihúzni kéne, hanem hardver biztonságos eltávolítása...
2013. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem csak simán kihúztam, csak nem akartam részletezni...hardver biztonságos eltávolítása után is ki kell húzni a kábelt...
2013. ápr. 2. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez akkor jellemző, ha valaki csak kihúzza a kábelt, de hardver biztonságos eltávolításánál is előfordulhat, ha korábban húzod ki...
2013. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már vagy 30szor kipróbűltam, és semmi :(
2013. ápr. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!