Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek szerint melyiket...

Véleményetek szerint melyiket érné megvenni? - Huawei Ascend Y200, - Sony Xperia E, - Samsung Galaxy Mini II, Sony Xperia Tipo, ZTE Atlas 3,5 W, HTC Wildfire S, Huawei Ascend G300, ZTE BLADE III, Samsung Galaxy Mini II, Samsung S5610, Nokia C5-03?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 18:35
 1/3 amcsih ***** válasza:

a huaweit felehtsd el, mert az nem jó.. az xperia e nem rossz telefon, de ár/érték arányban nem jó ellentétben a sony xperia tipoval, ami árához képest nagyon jó.. a samsung galaxy mini se annyira rossz ár/értékben, de nem is jó.. a samsung s5610 nem igazán jó telefon a mai modellekhez képest.. mivel az android sokkal jobb mint a symbian és egyszerűbb is ezért nem ajánlom a nokiát, de ha nem zavar a symbian akkor jó telefon.. a htc-t sem ajánlom, a procija miatt elég gyenge.. a zte atlas w az egy alap tudású telefon, hasonlít a tipohoz, de nem olyan jó, viszont a blade 3 egész jó tudású, de hiányolom a vakut és az előlapi kamerát..

tehát ami kivan zárva: huawei, samsung s5610

gyenge tudású: htc

alap tudású: samsung galaxy mini 2, zte atlas w

rossz ár/érték arány: sony xperia e

jó ár/érték arány: zte blade 3, sony xperia tipo

ami jó, de nem ajánlom: nokia c5-03

ami jó, és ajánlom: zte blade 3, sony xperia tipo

remélem segítettem :)

2013. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Tipo valóban jó, nekem az van. De az Xperia E is jó, tudásban a Tipohoz hasonlít, csak kicsit nagyobb kijelzője van, valamint 1 ghz-es a processzor és frisebb Android van rajta. Ja és az E külsőre is nagyon szép szerintem.
2013. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a SONY-t ajánlom. Rendesen össze vannak rakva a telefonjai olcsó és drága árkategóriában is.
2013. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!