Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola: Defy vs. Defy Plus?

Motorola: Defy vs. Defy Plus?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnék venni! Csak nem tudom, hogy ketejük közül melyiket!

Kérlek szépen normális véleményeket!

Ti melyiket vennétek meg és miért?

Milyen tulajdnoságai van a két teleofnnak?


2013. márc. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
annyi a különbség hogy a Plusnak nagyobb a procija én azt venném mert a sima 800 Mhz-es procijával nem sokra mennék már
2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne vegyél defyt nem ismerik el a beázást : ) sokat olvastam utána a neten valaki 1 évet küzdött fogyasztóvédelem bíróság és egyéb hogy elérjen valamit valakinek már úgy is beázott hogy zenét hallgatott és esett az eső inkább vegyél sony xperia go-t vagy galaxy xcover xcover 2-t pl vagy lenovo a 660-t üdv ez nem lebeszélés csak felvilágosítás h gondold át csak egy jó tanács... üdv rem megfontolod csak azért nehogy rácsessz ezekkel amugy a motorola háát bukdácsoló cég óvatosan vele
2013. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! A csaladban mindenkinek motorolaja van/volt.

Es semmi bajunk a ceggel. Es nem azert szeretnem megvenni h colsba rakjam, mikozben jani csorget.

Csak azert h kibirja az extremebb napjaimat. Raadasul nem volt veluk gondom.

Bar a sonyn kivulmeg a galaxyn egyik telorol se hallottam.


Majd utannuk nezek!

2013. ápr. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!