Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Nokia Lumia 820...

Zottyabalazs kérdése:

Melyik a jobb Nokia Lumia 820 vagy htc 8x?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokolyátok meg miért.Ok?

#Meljikajobb
2013. márc. 30. 21:33
1 2
 1/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
8X. Sokkal szebb és élesebb kijelző, jobb kamera, jobb előlapi kamera, jobb akku.
2013. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ja igen, még mielőtt leírnád, hogy mindkettő 8 megapixeles, tehát miért jobb a 8X ezen a téren, közlöm, hogy nem a megapixel a lényeg. Megkíméllek egy kérdéstől :)
2013. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is a 8x felé hajlok de az alakja kicsit fura
2013. márc. 30. 22:54
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért köszi
2013. márc. 30. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Lónyál igen Nokia ellenes.

Nokia jobb, többet tud, de nem használnád ki azt, mert ha elmúlik az újdonság varázsa...na mindegy. Jó cucc a vezeték nélküli töltés meg a cserélhető hátlap.

Viszont a HTC-nek jobb a felbontása.

Viszont van az a Nokia Music, ami igen jó, mint zenelejátszó, és mint offline rádió, sok ezer mixrádió, sok millió előadó (sok a magyar is). Ott az offline navigáció, ami nálam többszörösen jól vizsgázott, a csupa jó Nokiás appok, nem rosszabb, sőt szoftveresen jobb, de a 8x javára szóljon a jobb kijelző.

Viszont a 800x640-es felbontáshoz kevesebb energia kell, mint a HTC felbontásához, amit most szám szerint, meg nem mondok, de 1000 felett van.

2013. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem vagyok Nokia ellenes, sőt van is egy Nokiám. A 620 vs 8S esetében is, amit naponta megkérdeznek, le szoktam írni, hogy a Nokia most jobbat tett le az asztalra abban a kategóriában. Te viszont a 8S-t kevered a 8X-el. Ne írj hülyeséget, semmivel nem tud többet a 820. A HTC 8X itt egyértelműen jobb.
2013. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem keverem, de szoftveresen gazdagabb a 820 a 8x-nél

Tudom a 8s gyengébb a 8x-nél.

2013. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Mit jelent nálad a szoftveresen gazdagabb? Totál ugyanaz a rendszer fut mindkettőn.


Viszont a Lumia kijelzője kritikán aluli, a HTC SLCD 2-je pedig az egyik legjobb kiejlző a piacon, ráadásul HD-s egy komoly ppi aránnyal. Ezenkívül elfelejtet a 8X-ben lévő jobb akkut és a sokkal jobb másodlagos kamerát. Ezek felett se kéne átsiklani.

2013. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szoftveres gazdagság alatt értem, hogy a Nokia Ingyenes navigációt is ad, ami egyáltalán nem elenyésző. Nállam többszörösen is jól vizsgázott, mind itthon, mind Bécsben. A Nokia Music szintén egy nagyon frankó kis program, sokat hallgatok zenét rajta. Mix rádió, zenelejátszó, offline rádiók..azért nem rossz ez se, és elérhető itthon is. Nokia közlekedés, Nokia Xpress, ami 80%-ot spórol az adatforgalmon az IE10-hez képest, így nagyon lassú hálózaton is jól lehet böngészni (képekkel és vidaókkal) és egyéb játékok, amik csak Nokiákra érhetőek el+ + sok-sok egyéb Nokás app - köztrük van egy pár igen jó is.

AZért ezek a HTC kínálatában nincsenek. Értem én az érvelésedet, hogy a kijelzője JOBB, ám valamit valamiért.

Ha Jó kijelző és Jó szoftveres felszereltség kell, akkor Lumia 920. - igaz drágább, de annyival jobb is.

2013. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hibákért bocsi.
2013. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!