Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok androidos telóra...

Hogyan tudok androidos telóra (sony xperia sola) facebookról, googleról vagy weheartitról képeket letölteni?

Figyelt kérdés

Nem beállítani háttérnek, mert azt tudom, és ha csak oda megyek, akkor nem menti le a képet, legalábbis én a galériában nem találom.


Köszi a válaszokat előre is :)



2013. márc. 30. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki több böngészőt, Chrome, Firefox, Opera, valamelyik csak tud már képet lementeni. :)
2013. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ez számít? Nekem az alap net van rajta de akkor letöltöm a chromet :) koszi a választ!
2013. márc. 31. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Nekem is Solám van. Én úgy tudom letölteni, hogy a képre folyamatosan nyomom az ujjam és beadja, hogy "Fénykép letöltése.."
2013. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!