Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S-nek és az Ion-nak ki...

Xperia S-nek és az Ion-nak ki lehet venni az aksiját? Tudom hogy hülye kérdés, de kiváncsi vagyok rá. Gyors választ kérek nagyon sűrgős.

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod h hülye kérdés akkor miért raktad föl!? Hihetetlen, h egyesek mennyire nem tudják használni a google-t, de hogy válaszoljak is: NEM.
2013. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Xperia S akku csere:

[link]


Ion akku:

[link]


Mindkettő kivehető, csak egy kissé nehezen.

2013. márc. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Minek kérdezel vissza?? Én vagyok a kérdező nem te egyenlőre BUNKÓ


2: Köszi a segítséget. :)

2013. márc. 31. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Most miért is bunkózól, kérdezô!?

Én egyáltalán nem sértésnek szántam a válaszom, de ha legalább egy ennyit nem tudsz akkor legalább a google-t tudnád használni. Ezt illetve az elöbbi "értelmes :-)" kommentedet egybevetve, nem én vagyok a bunkó(bb) kettônk közül.

Ja, és persze, ha egy telót szétszedünk, akkor bármelyik teló akkuját ki lehet szedni, de sztem ez már egyértelmű ezért én úgy értettem a kérdést hogy közvetlenül lehet-e kivenni az akkut, nademind1.

2013. ápr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!