Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 845! Elrontottam a...

Vodafone 845! Elrontottam a rom telepítését! Segítség! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Elrontottam a rom telepítését,miután felraktam az új romot, azóta csak a bizonyos ANDROID felirat muatkozik a kijelzőn és nem megy sehova! Mit tudok csinálni, hogy jó legyen? Valaki, aki benne van a témában tudna segíteni, ez volt az első rootolásom, rom telepítésem! Hogy tudom az egészet vissza gyárira és aztán újrakezdeni??? Segítség!!!

2013. márc. 31. 01:04
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ez volt az egyik haveromnak is. Meghalt a teló...
2013. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerviz, én is csesztem már el de nálam meg lehetett csinálni
2013. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi esély hogy megtudom csinálni?? dobhatom ki? még az a recovery menü bejön! csak lehet neki csinálni valamit nem?
2013. márc. 31. 01:24
 4/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=XFFt0KB2ghA

Itt a videó ami szerint csináltam, csak nem azt a romot telepítettem rá, hanem valami mást, ami nem is rom volt, mivel egy rom kb 70-90 mb? nemde? és én egy 2-3mb-os fájlt tettem rá...! kár hogy ezekre utólag jöttem rá.. Minek kezdtem bele?! mindegy... aki tud segíteni, az legyen szives írja le, hogy mit is tegyek! előre is köszönöm!!!

2013. márc. 31. 01:28
 5/5 anonim válasza:
Recovery módba még be tudsz lépni?
2013. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!