Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy veszek egy mobilcégnél egy telefont előfizetésre, hűségidővel, részletre és eladom?

Figyelt kérdés
persze a részleteket továbbra is fizetem
2013. márc. 31. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de mi értelme?
2013. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha találsz olyan naiv embert, aki elhiszi neked, hogy majd fizeted a részleteket. (sajnos nem nehéz ilyent találni :( )
2013. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én fizetni fogom, viszont van bennem félelem, hogy

én járok rosszul mert elkövet vele büncselekményt stb

2013. márc. 31. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Írni kell adásvételit és bármit elkövet, akkor neked van róla papírod, hogy nem a tiéd.

De ahogy #1 is kérdezte már, mi értelme megvenni hitelre és eladni?

2013. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hitelre akarja venni. Szerintem akar kötni egy előfizetést és ahhoz fillérekért adnak egy jó telefont (pl. Telenor smarttarifa 6 kell neki - 10FT hozzá a Samsung Galaxy S3) csak van neki telefonja ezért az újat el akarja adni. Eladj az S3-t minimum 100 ezerért és akkor fél évre meg van neki a havidíj.
2013. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!