Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomba belefolyt egy...

A telefonomba belefolyt egy pici joghurt. Azóta sokkal gyorsabban lemerül az aksi. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg egy kicsi folyt bele. Nem is akarta tölteni a töltő de kitisztítottam, most tölti de ugy is lemerül egy nap alatt, hogy semmit nem csinálok rajta...

Ha meg be van kapcsolva a net és zenét is hallgatok akkor fél nap se kell, az előtt meg egy napig bírta így.

Samsung Galaxy Ace egyébként. Ha beviszem szervízbe tudnak vele csinálni valamit? Megvan a garancia papírja.


2013. márc. 31. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel te tetted tönkre , nem vonatkozik már rá a garancia.

valószínünek tartom hogy 1-2 hét mulva teljesen tönkremegy .szerintem nézesd meg egy szervízben ők többet tudnak majd mondani

2013. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért menne tönkre? nyilván szervizben nem fogom megmondani hogy én tettem tönkre... és nem látszik, hogy bármi is belement, mivel tényleg minimális mennyiség volt
2013. ápr. 1. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy te nem veszed észre meg más sem , de a szervízesek már sok ilyet láttak, a telefon belsejében látszik a nyoma !
2013. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak kikéne tisztittatni nem? Mert érintkezési hibája van...
2013. ápr. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!