Lehet reklamálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung Galaxy S3-at, és az ezüst színű csík elkezdett lekopni az oldalán. Elég szarul néz ki.Előfizetéssel, biztosítással vásároltam tavaly augusztusban.Arra gondoltam visszaviszem, csak nem tudom mik az esélyeim.
2013. márc. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak akarni kell kisfecske!
2013. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális választ nem is adhattál volna öcsém!
2013. márc. 31. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza minél gyorsabban. Azt nem tudom, hogy ilyenkor Samu szervíz, vagy szolgáltató, de sztem előbb a szolgáltatódhoz menj, hogy ne legyen ugatás, ha később reklamálsz a pénzedért. Egyébként milyen biztosításod van? Az én S3-am kék, de állítólag erről is le fog kopni egyhamar a "csík", mert tok nélkül használom. Meg is nézem, hogy mire terjed ki az én biztosításom. :D
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Típushiba


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én biztosításom teljes körű. Véletlenszerű károsodás,lopás,rongálás. Ráadásul még védőtokot is használok.Asszem a jövő héten bemegyek és intézek valamit.
2013. márc. 31. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ja és nehogy elsétálj ha elküldenek, mert tuti hogy először arra fognak hivatkozni, hogy ez "természetes kopás/elhasználódás". Ilyenkor "rá kell b*szni az asztalra", mert látszik hogy nagyon nem vesznek komolyan. Egyszer volt, hogy a teljesen jogos garanciális cserémmel majdnem elhajtottak. Utána udvariasan megkértem az eladó hölgyet, hogy nézze meg mégegyszer a meghibásodásról készült jegyzőkönyvet, de le se sz*rt. Na ilyenkor durrant el az agyam. Mondtam neki, hogy hívja ki a kedves főnökurat, vele megbeszélem, végül is csak 140 000-et hagytam náluk egy Nokiáért.. Először ő se vett komolyan, micsoda meglepi.. Mindegy, kicsit hangosabban kérvényezve nem talált süket fülekre a mondandóm. Végül még azt is megemlítettem, hogy jogsegélyszolgálati tag vagyok (ettől a mondattól nagyon fosnak!) és láss csodát, meglett az új telefonom. Amúgy én tényleg tagja vagyok ennek a szervezetnek, de ezt akkor is nyugodtan elsütheted, ha nem is hallottál még róluk. Hidd el, tudni fogják, hogy miről beszélsz!

Üdv!

2013. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na majd erre kíváncsi leszek :)
2013. márc. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!