Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fájlokat kell bemásolni...

Milyen fájlokat kell bemásolni iGO-nak a térképek közé?

Figyelt kérdés
A gps mappájában vannak a building, map, poi mappák, és ezekbe a mappákba vannak a térképek és az összetevőik. Az internetről töltöttem térképfrissítéseket. Van különböző gyártóktól is és vannak régebbi és újabb térképek is. Ha ti letöltötök ilyen frissítést, mi az amit kitöröltök, és mi az amit meghagytok benne? (a törlés azért lenne lényeges mert nem nagy a kártya és szeretnék minél több országot rárakni)
2013. márc. 31. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne machinálj a gps könyvtárával. Nézd meg, milyen szoftver van rajta jelenleg, és van e rá frissítés? Ha nincs, külön úgysem tudod frissíteni, mert nem fog működni.
2013. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A térkép frissítéshez az fbl fájl kell lecserélni.De mielőtt kitörölnéd a régit mentsd el valahova hátha az új nem működik valamiért és akkor vissza tudod rakni.A poi frissítéshez a poi fájlt kell lecserélni.Én a building mappához nem szoktam nyúlni mivel nem használom a 3d nézetet.
2013. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!