Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mire használjátok felsőkate...

Ti mire használjátok felsőkategóriás mobilotokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szórakoztató
2013. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonálás, email, böngészés, Facebook, Whatsapp, néha játékok, fényképezés, stb. Szinte mindenben felváltotta a számítógépemet kivéve olyanok mint szövegszerkesztés (azért mégis jobb rendes billentyűzettel), PowerPoint, Excel, Sony Vegas, és még 1-2 program amiket vagy jobb gépen használni vagy egyszerűen csak ott van lehetőség őket használni.
2013. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát nekem már nem felsőkategóriás, 3 éve volt az. De nálam ez egyben mp3 lejátszó, fényképezőgép, telefon, navigáció, ha nem vagyok itthon, akkor net is.
2013. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A navigációt és a zene lejátszót elfelejtettem :) Illetve szoktam rajta néha filmet is nézni.

2013. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!