Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 vagy ZTE Grand...

Alcatel ot 995 vagy ZTE Grand X in?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 20:58
1 2
 1/14 Balázs88 ***** válasza:

Még szép hogy ZTE, ennyi pénzért nagyon jó választás. Páromnak ilyen van és nagyon jó és jön rá Jelly Bean.


Nekem 995 van és az ICS el is vannak gondok, ráadásul újabb szoftver nem jön rá, igaz javítás jön rá. Nem rossz telefon de a ZTE jóval erősebb.

2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

bocsi, más téma, de mikor jön a ot995-re újabb frissítés? mert erről még nem hallottam

egyébként a zte egyel magasabb kategória, mint a ot995

2013. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
995 jobb.. bár az utsó frissitést elcseszték. wifi, cam , 3g, gp gynegélkedig. 2 hét mulvára igérték a javitást. a csigazabáloknál már kint van. a magyar szolgáltatók ülnek a dolgon aszem
2013. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elsőválaszoló! ZTE kamerája milyen? milyen képeket csinál?
2013. márc. 31. 21:16
 5/14 Balázs88 ***** válasza:

995 gyengêbb telefon! Proci, ram, kamera, szoftver,

kijelző stb. Ezekbe mindbe jobb a zte.

Legalább arra kiadják a JB-t.

Mi meg örülhetünk HA kijavítják a szoftvert.

Nekem a support 13.-án írta hogy pár héten belül érkezik a frissítés.

Viszont valaki olyasmit olvasott hogy a kamerát javítja.

Akkor meg bekaphatja az alcatel. Remélem mindent kijavít, mert ez szégyen tőlük hogy még 1 javítás után is sz@r a szoftver.


Kérdező mindenképp zte-t válaszd ha nem akarod megbánni!

2013. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Balázs88 ***** válasza:

Jobb képet csinál mint az alcatel, de nem tökéletes az se. Nem egy fényképező az se mint a többi.

Menj be egy üzletbe és próbáld ki.

2013. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

minőségben stabilitásban és tartósságban viszont messze veri a zte-t

ez nem vita tárgya.


kb 1000+1 teszt ezt állitja


Én fgotam mind 2-öt a kezemben. söööt tovább megyek. volt alkalmam mind 2-öt tesztelni 3 napig. a zte egy silány könnyű müanyag darab. az alca 995 már fogásra is minőséget tükröz.

2013. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Balázs88 ***** válasza:

Hát nemtudom milyen stabilitásról beszélsz, én örülnék ha olyan gyors lenne az alcatelem mint párom zte je. Mind 1

Kinézetre alcatel se szebb szerintem, nekem a zte is tetszik.

2013. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Balázs88 ***** válasza:

Alcatelbe meg mi a minőség? A fém keret? Vagy a műanyag matt hátlap?

Szerintem nem egy nagy minőség. Összerakva nem rossz, de a zte is van olya jó és legalább nem gyűjti úgy az újjlenyomatot mint az alca :/

Nekem inkább haszálnám a zte-t mint a hibás alcatelem :/

Ez csak a vêleményem, persze várom a javítást és remélem telefon lesz még belőle.

2013. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azért ne feledjük, hogy az ARM több mindent támogat, mint a ZTE x86-osa. Ezt leszámítva a kijelzőn kívül a ZTE mindenben jobb, de az ára nevetséges, ebben az árban messze jobb készüléket veszel.
2013. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!