Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 3GS-ről?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt iPhone-om és szeretnék egyet. Mit gondoltok az iPhone 3GS-ről? Megéri-e megvenni? Elég gyors és mondjuk lehet rá Viber, Skype vagy egyéb alkalmazást telepíteni?

Előre is köszi a választ!:)



2013. ápr. 1. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Öreg túlárazott szar.
2013. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon szar, nekem már volt nem éri megvenni!! Inkább vegyél egy samsung galaxy valamilyent de 3Gs-t soha soha soha ne vegyél!!
2013. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szűkös a pénztárcád és mindenképpen iPhone-t szeretnél akkor a 3gs jó választás. Még mindig megállja a helyét, még mindig támogatott szoftveresen, és igen jó telefon. Nekem nagyon sokáig volt és ha nem kapok ajándékba egy iPhone 5öt akkor nem cseréltem volna le.

Lehet rá appokat telepíteni, viszont van ami már nem megy rajta a hardware miatt. Skype, Viber simán megy nincs vele probléma.

Viszont az apple következő oprendszere már nem fog rámenni és persze sok újdonság nincs benne a telefonban ami az újabbakban igen.

2013. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-3 évesen öreg szar. Régen az emberek 5-6 évente ha cseréltek telefont. Iszonyat ez az őrült rohanás. Gondolom neked már az Exynos Octa sem felel meg. Meg az Adreno 320 is micsoda lassú fostalicska lehet! hmmm...
2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!