Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont tudtok ajánlani 11 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első telefonja.

2013. ápr. 1. 10:19
1 2
 1/11 BB Ádám ***** válasza:
55%

samsung gt-s5230

érintős, de nem okos! én szerettem nagyon

2013. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 amcsih ***** válasza:
100%
ha csak 1 évre marad akkor jo az amit az előző mondott.. de ha marad 2 (vagy több) évre, akkor vmi drágábbat, hogy ne legyen még akkorse olyan elavult..pl sony xperia u, zte blade 3..
2013. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerintem hosszabb távra gondolkozunk, úgyhogy lehet a drágább mellett döntünk.

Pénztárcától függ.

2013. ápr. 1. 12:26
 4/11 BB Ádám ***** válasza:
milyen árban gondolod?
2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Balázs88 ***** válasza:
16%
Minek egy 11évesnek 50ezres érintős telefon? Kihasználná egyáltalán? Szerintem nem.
2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BB Ádám ***** válasza:
72%
előző kommentelő. úgy imádom az ilyeneket mint te. ez az oldal arra való hogy kérdezz, vagy válaszolj. ha válaszolsz akkor olyat mondj aminek van haszna. semmi közöd ahoz hogy mit vesznek meg a gyereküknek, és nincs is értelme annak hogy vered a fejed a "bölcsességeddel". egyszóval: ha nem tudsz okosat mondani, akkor inkább ne mondj semmit!
2013. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Balázs88 ***** válasza:

Csak azért írtam mert elég lenne szerintem egy 30ezres is. -.-

nem is állok le veled mert látom nincs értelme.

2013. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne most egy ötödikes-hatodikos fiam, akkor tuti, hogy csak valami olyat kapna (ha már mindenképpen) ami nem okoz infarktust, mikor az első héten elhagyja, ellopják, stb.
2013. ápr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Balázs88-nak igaza van. A maximum egy Tipo. Esetleg valami jobb Nokia, Symbian, ilyesmi, de azok drágábbak.
2013. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Egyébként a testvéremről van szó. Már régóta szeretne egyet, apunk is azt mondta, hogy rendben, ezért úgy gondoltam megérdemelne egy jobbat :)
2013. ápr. 3. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!