Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet törölni programot...

Hogyan lehet törölni programot androidos telefonról?

Figyelt kérdés

VAn egy csomó felesleges program a telefonomon, amit sehogy nem tudok törölni. Letöltöttem sok root uninstaller-t, de az se tudja letörölni. Kerestem root unlock programot, de egyikkel se jártam sikerrel. Mit tegyek?

Válaszokat köszönöm



2013. ápr. 1. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A root programok csak akkor működnek, ha rootolva van a telefonod. Szóval győződj meg róla, rootolva van-e.
2013. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az Ok, hogy rootolni kell, de hogyan?
2013. ápr. 1. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az unlockpro-t töltsd le, ha lent van, kapcsold be a telódon az usb hibakeresést, tedd rá a gépre, és a progin szerintem már eligazodsz :)

2013. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem a programot, de regisztrácíós kódot kér.
2013. ápr. 1. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
telefon típusa?
2013. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alkatel ot-918
2013. ápr. 3. 19:10
 7/7 schumilex55 ***** válasza:

[link]

[link]

Vagy csak googlizz rá a telefon típusára + írd be hogy rootolás és kijön majd valami. Egyébként ha garis még a telód ne rootold, ha csak a triangel vagy valami hasonló nem fut a telefonodon mert ha a telepített rom számláló nem nulla lesz akkor báj báj garancia. Nekem az S3-mon még van gari és a progiról még nem olvastam visszajelzéseket de ahogy láttam nem tuti így én még várok xd

2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!