Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman lassú de miért?

Figyelt kérdés
Az lenne hogy van a páromnak egy Sony Ericsson Live With Walkman készüléke amin a 4.0.4-es Android van telepítve. Már az alap szoftver is néha lassú volt de ez egy fokkal lassabb. Ha ráteszek egy ICS szoftot vagy valami másikat akkor ez orvosolja? Vagy mit csináljak hogy újra gyors legyen?

2013. ápr. 1. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
melyik a jobb és a gyorsabb? Az ice cream a Jelly Bean vagy a Cyanogen mod? Ti melyiket ajánljátok.
2013. ápr. 1. 19:44
 2/6 anonim válasza:
nem tudom a választ de nekem is ez a készülékem van ugyan ezzel az android verzióval és kitűnően gyors, pontos..
2013. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A CM egy lecsupaszított droid. Az lehet a legjobb. De nálunk az sem volt igazi megoldás az x10 mini pronál. Sajnos ezek a telefonok alapból gyengék.
2013. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm a segítségeteket.

nem tudom hogy nálam miért ilyen lassú.

lehet majd megpróbálom akkor a CM-et feltelepíteni rá.

ez amúgy egyszerű? mert a frissítés az elég könnyű volt.

2013. ápr. 5. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A rendszergazda válasza:


Az ICS-t tiszta rendszertelepítéssel kell felrakni. Amikor megvan, a beállítások/fejlesztői lehetőségek között keresd meg a háttérfolyamatok korlátozása menüt. "Normál korlátozást" állítsd át "nincsenek háttérfolyamatok"-ra. Ekkor nem engedi, hogy a programok szükségtelenül fussanak a háttérben, fejbe lövi őket. FÉNYÉVEKET gyorsul ezen a vason az ICS. Én le akartam szedni, visszarakni a Gingerbread-et, de az ICS jobb. Csak a hibás háttérfolyamatkezelés miatt akadozik. Ha ezt kikapcsolod, akkor sokkal jobb az ICS.

Az Icecream-sandwitch sokkal jobb kernel. Kevesebb áramot zabál, így elég kétnaponta tölteni a korábbi napi kettő helyett. Szebb, okosabb, látványosabb. Most már gyorsabb is. :)

2013. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. az utolsó válaszolónak küldtem privátba üzenetet
2013. ápr. 17. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!