Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia mini pro sk17i?

Sony Xperia mini pro sk17i?

Figyelt kérdés

Na szóval...volt egy alap telóm (a fentebb látható) 2.3.4-es (Gingerbread) Android op. rendszerrel. A vétel után kb fél évvel feltelepítettem rá a 4.0.4-es (ICS: Ice Cream Sandwicth) Androidot. A probléma ott kezdődik, hogy 1, nagyon lelassult, 2, az üzemidő kb a az 1/3-ára csökkent.

A lassulást meglehet oldani mert az a RAM miatt van de valakinek valamelyik normális ötlet az akkumulátor üzemidejére vonatkozólag.



2013. ápr. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
talán kihalt az aksi, vegyél bele másikat.
2013. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondolkodtam ezen én is...de a frissítés előtt simán bírta...
2013. ápr. 1. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzd újra az egész rendszert. Szoftverjavítás talán segíteni. Nekem a Minimmel is volt ilyen probléma miután felfrissítettem. Próbáld meg hátha bejön.
2013. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8:36os neked segített?
2013. ápr. 2. 13:39
 5/5 anonim válasza:
Az egész telefon totális csőd ahogy van, már nem is gyártják, és tudomásom szerint a telefonszolgáltatóknál már nem is lehet vásárolni. Nekem is van, csak a baj van vele. Javaslat: szabadulj meg tőle. Tanulság: meg sem kellett volna venni.
2013. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!