Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root-olási hiba! Mit tegyek?

Root-olási hiba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtem ki Root-olni a telefonom (Alcatel OT-990 vagy más néven Telenor OT-990). Mindent úgy csináltam ahogy le van írva, ClockModRecover-vel el is indítottam a telefont, rá is másoltam a micro SD-re a megfelelő holmikat, SuperOneClick; QME 2.0-val is próbáltam, szinte mindenhogy, de amikor elindítanám Recovery módba, és be kéne töltenie a micro SD-re felrakott cuccot, nem kezdi el behozni a beállítási menüt, hanem csak kiad egy hibaüzenetet. Egy 3szög benne egy felkiáltójellel, és a 3szögön kívül egy android jel. Próbáltam már mindenhogy. De nem jó. Ez a leírás szerint is próbáltam: [link] no meg ez a videó szerint is http://www.youtube.com/watch?v=hP-Z3NIf7K0 de amint a videón látszik 3:15 percnél be kéne hozni ezt a menüt, eddig a részig el is jutottam könnyedén de ezt a menüt nem hajlandó behozni, hanem kiadja az hibaüzenetet. Nem értem mi baja lehet. A Telefonon 2.3.4-es Firmware verzió van.

2013. ápr. 1. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el a szolgáltató(T-Mobile,Telenor,VodaFone)-hoz és ingyenesen megcsinálják nekem a galaxy mini 2-őt ingyenesen lerootolták.
2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már ki van függetlenítve, és a papírja sincs meg. Az nem akadály? (Telenor OneTouch a neve de mivel független T-mobil-os kártya van benne)
2013. ápr. 1. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem t-mobilnál vetted az nagy gond...Talán megcsinálják mondom sétálj be oda ahol épp 20-as,30-as,vagy 70-es és remélhetőleg ingyen megcsinálják.
2013. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem függetlenítik ki a szolgáltatók! Csak házilag lehet! Szóval mi a megoldás a problémámra?
2013. ápr. 2. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi...végleg elcseszted a telefonod...Tudod ha utána olvastál volna rájöttél volna hogy ennek ez a hátránya hogy egy rossz lépés és vége.Van megoldás:Új telefon!


>ne pontoz le<

ez az igazság!

És örülj hogy én legalább válaszoltam rá... ha jobban megnézed mind a hármat én írtam...

2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi baja a telónak. ugyan úgy működik mint a rootolás előtt. azért le tudnád írni pls hogy mit/mivel rontottam el?
2013. ápr. 4. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként most hogy nézem csak én válaszoltam.

És bocs elnéztem valamit,mert ez olvastam.


"Nem értem mi baja lehet."


Azt hittem elromlott a telefon

Megoldás:Új fajta rootolás

2013. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudnál valami jó leírást linkellni?
2013. ápr. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!