Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ballagásra samsung galaxy s3...

Ballagásra samsung galaxy s3 mini?

Figyelt kérdés
Most 80 ezer t-mobilnál. ballagásra kapnám (14/L). vagy még az s advance lenne, de az már régebbi, és nekem az s3 mini tudása jobban tetszik. tudom, hogy 20 ezerrel drágább, de ha mondjuk kifognék egy akciót pl. 70 ezer körül.... annyiért megérné? persze ugy kapom ballagásra, hogy beleadok 20-30at.:)köszi előre is

2013. ápr. 2. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
és ugye s3 mini-n már jelly bean van alapból.. advance-ra meg ki tudja mikorra jön ki
2013. ápr. 2. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:
63-ért xperia p ami veri mind a kettőt.
2013. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg olyan gagyi kinézete van a mini-nek , ráadásul nem jó ár/érték arány. a P sokkal jobban megéri , és nem olyan béna szappan kinézete van
2013. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nemsemmi, hogy egy általános iskola elvégzéséért már ilyen ajándékok járnak. :)

Na de a témához hozzászólva, az általad említett telefonok közül én az S advance-t venném. De mivel te lány vagy, így az s3 mini-t vedd meg, mivel a dizájnja eléggé nőies illetve neked is az tetszik jobban.

2013. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen ajándék ... ez semmi néhány elkényeztetett p.csához képest, meg hülyegyerekhez képest, akik csak húsvétra(vagy decemberben karácsonyra) a semmiért kaptak értelmetlenül drága, divattelefon iphone5-öt ami 200-250ezer forint csak azért mert iOS :)
2013. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ezek a Samsungot nagyon nem érik meg az árukat, de az S3 Mini sokkal jobb az Advance-nél, utóbbi fos.
2013. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

80000???? Akciósan 70000-ért????

Még 60000-et sem ér az s3 mini. 63000-ért sokkal jobb az Xperia P. Sokkal szebb kijelző, sokkal jobb anyaghasználat, sokkal jobb optimalizáltság, hdmi kimenet, jobb kamera, stb. 80000-ért meg már fényévekkelbjobb az Xperia S.

2013. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sony-t nem fogok szerintem.... mindenképp samsung!
2013. ápr. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!