Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X IN, Sony Xperia...

ZTE Grand X IN, Sony Xperia P, HTC Desire X vagy Samsung Galaxy S3 Mini, Samsung Galaxy S Advance? Tm-s vagyok és ezek közül választanék ebben az árszegmensben! (KB) Véleményt és ellenvéleményt is várok!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 12:50
 1/5 anonim válasza:

a samsung galaxy s3 mini ezek közül a legjobb. desire x szintén jó.


xperia p ről azt hallottam, hogy nagyon gyorsan lemerül. nekem most zte grand x em van, meg vagyok vele elégedve, a grand x in még jobb nála.


igazából mindegyik jó telefon, attól függ, mennyi pénzed van rá.


legjobbtól a legrosszabbig:

1. Samsung Galaxy S3 Mini

2. HTC Desire X

3. ZTE Grand X IN

4. Samsung Galaxy S Advance

5. Sony Xperia P

2013. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max.70k.
2013. ápr. 2. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást mondani az elsőre, csak azt, hogy egy hülye. Ennél rosszabb sorrendet nem is nagyon lehetett volna állítani.

Ez a helyes sorrend: Xperia P, S3 mini, grand x in, desire x s advance.

Xperia P, mert : Ennek van az összes közül a legszebb kijelzője (540x960, white magic), az egyik legerősebb hardvere, messze a legjobb anyaghasználata, az egyik legjobb kamerája, jelly bean-t fog kapni. S3 mini, mert: hiába a legdrágább, nagyon nem éri meg, ezért van a P mögött. kijelzője csak 480x800, ami már pixelesnek számít, hardverben a P szintjén van, de sz@rul van optimalizélva, anyaghasználata pocsék,a kamerája jó. Grand X in mert : elóg erős a hardvere, de sok alkalmazás az intel proci miatt nem kompatibilis vele, a kijelzője se a legjobb (480x800), ahogy anyaghasználatba sem, és a kamerája is csak 5 mp-es. desire x, mert : az öt közül az egyik leggyengébb a hardvere, csak ics van rajta, és nem lesz jelly bean, a kijelzője 480x800-es. S advance, mert : az öt közül ez rendelkezik az egyik leggyengébb hardverrel, a kijelzője 480x800, az anyaghasználata nem jó, még ics sincs rajta, elvileg jönni fog a jelly bean, de hiszem, ha látom, kamerája csak 5 mp-es, és rosszul van optimalizálva.

2013. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balázs88 ***** válasza:

Bambusz te milyen ZTE-ről beszélsz?

A Grand X IN kijelzője 540x960, kamerája meg 8Mp!

Nézzél már utána mielőtt hülyeséget írsz!


Amúgy meg az 1.6Ghz es Intel proci erősebb mint a P 2x1Ghz es procija.

Meg az x86ra is átírtak már nagyon sok alkalmazást, alig van pár ami nem indul el jelenleg, de mi nem találtunk olyat még 2 hónapja, erről ennyit.


Nem tudom mért kell egy telefont ilyen rossznak beállítanod mikor azt se tudod mit tud!

2013. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sony párti vagyok(D750,K810,Xperia Mini,elég megbizhatóak voltak)de az utobbi időben a telefonfejlesztések ugye megugrottak.Processzor,Ram,grafikus meghajtó,PPI,Akku.

Ennek ellenére szeretnék olyan válaszokat akik használati tapasztalattal is rendelkeznek a szóban forgó telefonokkal kapcsolatban.

2013. ápr. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!