Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-höz milyen headset-et...

IPhone 5-höz milyen headset-et ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam:

[link]

Tudtok esetleg jobbat mondani 13.000-nél nem akarok feljebb menni.

Ilyen headset-em volt, de kb. 2 hete ellopták és ha már veszek újat körbeérdeklődöm van e jobb.



2013. ápr. 2. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél amihez oda van irva,hogy kompatibilis a szifónal,mert nem biztos hogy felismeri.
2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 2. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Skullcandy-nél van-e jobb? Ez komoly kérdés? Nem azt akartad kérdezni, hogy van-e rosszabb? Mert arra sokkal kevesebbet tudnék linkelni.
2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Piszok jó füles az sc, tudom haszmálram, és ha tudsz jobbat ilyen árba, kérlek írd le vagy linkeld, ne csak a levegőbe beszélj!!
2013. ápr. 2. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Skullcandy-ről tértem át erre:


[link]


ég és föld a kettő

2013. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez már valami, és ehhez mit szólsz?:

[link]

2013. ápr. 2. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

a JVC az masszív minőség, ha az enyém király, akkor ami drágább az sem lehet szarabb(max jobb :D)

a skullcandy-vel nem lenne semmi baj, de azért szidják, mert inkább a külcsínra mennek, és a hangzása mégsem a legperfektebb azért az árért, találni lehet jóval jobbat is.

A skullcandy egyáltalán nem adja,nagyon gyengén a basszust, és ez a baj vele, hiába hangos, kicsit üresnek érzed a zeneszámokat amit hallgatsz, egy idő után.

2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
EarPods a legjobb ár-érték arányban.
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!