Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is megéri elcserél...

Szerintetek is megéri elcserélnem az xperia sola -at egy iphone 3gs -re?

Figyelt kérdés
Már tele van a ... hogy ez *** állandóan lefagy. Hívni nem lehet vele, mert kegyetlen lassan tölti be a kapcsolatokat. Frissíteni frissítettem, december óta várom az új .75 vagy a 84 -es buildot, de a g*ci szoni sz*pik kiadni. A kijelző töltés közben nem működik, és az összeszerelés minősége is=0. Az androidot megutáltam hála ennek az istenverte fosnak. Iphone 4 re nincs pénzem, így csak 3gs jöhet szóba.
2013. ápr. 2. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A frissítést ugye teljesen csináltad, nem csak ráfrissítettél a korábbi rendszerre?
2013. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt teljes visszaállítás, custom romokkal is próbálkoztam, de ami szar, az szar.
2013. ápr. 2. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek! Az én Xperia S-em is kalap ******. Itt nem az a kérdés, hogy mitől fagy le, hanem, hogy mitől nem? Én most iPhone 4S-re gyűjtök igaz használtat fogok venni de ha jó állapotban van akkor nem érdekel. Illetve eladom az Xperia S-em. Android-ot főleg Sony-t soha többé vagy ha mégis akkor az Google Nexus telefon lesz. De inkább iPhone...

És itt most jöhetnek az emberek, hogy bénák vagyunk az Övéjüknek semmi baja, hát nagyon örülök, az enyémnek van. Múltkor is kedves Bambusz1 leszólt, hogy az ő Xperia U-ja tökéletesen működik, úgyhogy nem érti, hogyan is lehet bármi baja az Xperia S-emnek. De amikor megkértem, hogy segítsen, mert tényleg mindentől lefagy, arra már nem tudott válaszolni.

Szerintem megéri lecserélni vagy keress neten használt 4/4s-t hátha akad aki olcsóbban adja.

2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lefagyhat akár egy xarul megírt alkalmazástól is, ami nem android 4 kompatibilis teljesen stb.


De esetleg szervíz? Újabban már nem adnak garanciát a telefonokra?

2013. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3gs se olyan jó...most még lehet, hogy lehetne használni, de nem biztos, hogy sokáig lesznek vele jók a játékok...lefagyni persze biztos nem fog. de inkább gyűjts 4-re, és akkor megérné.
2013. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3: Köszönöm a válaszod!

#4: Attól mert vissza viszem, és ők is frissítik a szoftvert, még nem fog megjavulni. Még nem fognak attól a sony programozói megtanulni programozni.

5#: Neked is köszönöm, szerintem végül 4 lesz a nyertes. Bár bejött a képbe a lumia 620.

2013. ápr. 2. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha custom romokkal is próbálkoztál akkor érdekes...


Talán valami hardverhiba lehet, vagy senki nem tud programozni a sony-n kívül?

2013. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hardverhiba, mert minden tulajdonos panaszkodik a sony -ra. Kivéve a türelmes emberek. De én nem vagyok az. Ha most akarok telefonálni, akkor most fogok, nem 10 mp vel később!
2013. ápr. 2. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

itt a gyakorin igen, de valahogy a mobilaren fórumain nem ez a helyzet.

szerinted nem hardverhiba, ha a gyári és a más által készített romokkal is ez a helyzet?

2013. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem pl iPod touch 4G-m volt, de rohadt sokszor befagyott meg újra indult meg minden szar baja volt... szval nem hiszem h az android a gond.. am ezen a megfogalmazásodon sírtam x'D
2013. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!