Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch 995 vélemények?

Alcatel One Touch 995 vélemények?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszát várom, akik használják/ták ezt a telefont.
2013. ápr. 2. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, jó kis telefon, de mások panaszkodnak rá, nem tudom mi a bajuk...

de inkább xperia u-t, sola-t, vagy kicsit többért xprtia p-t vennék

2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kíváncsicska válasza:

Megbántam, hogy ezt vettem és nem a Samsungot vettem meg.

Könnyen sérül, nekem már 3szor szoftverezték (holott 3 játékot töltöttem le rá, mást ami nem a telefon fő működéséhez kell).Most egy nedves törölköző úgy tönkre vágta, hogy az indikátor is elszíneződött.

2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kíváncsicska:

a nedves törölközős a te hibád volt gondolom, nem a telefon helyezte magát a nedves törölközőre

nekem november óta van, eddig nem volt szervízben, nem volt semmi baja az enyémnek...

2013. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó telefon, ne Samsungot vegyél, ezt úgy mondom, hogy Samsungot használok (félreértés ne essék, megvagyok vele elégedve).
2013. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 db-om van ebből a telefonból az egyik a Telenortól a másikat netről rendeltem!

Nos kezdjünk is hozzá!

Telenoros:

Mit is mondhatnék remélem értesz az egyedi romokhoz stb mert itt bizony szükséged lessz rá vagy legalábbis egy Rootolásra mindenképp!Úgy televan fo*va!H az valami eszméletlen!Hatalmas laggok!Ha már itt tartunk attól függ ki mire használj a telót de ha nemis játszol vele csak minden más egyebet csinálsz is laggol!és főként nagyon lassú!szóval Root és hatalmas tisztítás hogy semmise fogja a ramot ill a procit!

Rendelt:

Szitu u.a. csak nem olyan mértékben!MINDEN KÉPP egy egyedi romot ajánlok!szal garancia úszott DE ne bánkódj nagyon nagyon nemis tudom kihangsúlyozni eléggé mennyire NAGYON megéri!


Mostpedig magáról a telefonról!

Alapjában véve amikor az ember azt hallja h Alcatel hát mi az első ami bevillan?"Hát az egy fooos hát miaaaz?!" és igen őszintén szólva tényleg az is!Egyáltalán nem éri meg a pénzét!Gyenge a proci és az az Adreno 205-ös ös sem egy aduász!Úgy emlékszezm 40e. kártyásan telenornál és netről sem sokkal olcsóbb talán pár ezerrel!Ennyi pénzért már normálisabbat veszel!

Le lehet hurrogni engem de ez nemcsak személyes vélemény és nem véletlen az sem hogy az ember egy rakás sz*rra gondol ha meghalja az "Alcatel" márkanevet!Spórol ott ahol tud!Egy telefonban nem csak az a fontos hogy milyen chipset van benne szóval h mekkora proci és milyen a GPU hanem sok más dolog is amit ők kispórolnak!ez alapjában véve am egy nemrossz cpu és gpu csak az a gáz h más telók ugyanezzel sokkal jobban szerepelnek!...

Végszó:

Ha pénzes vagy és nemszámít annyira, vedd meg ha nem akk ajánlatos elkerülni!:) Sok a kín,baj vele!Aki ért hozzá az látja hidd el!:) Ennyi pénzért kapsz jobbat esetleg jobb márkában ha gyengébbet veszel is jobbal "szuperál" :) Samsung v Sony ők a vezetők!:) jah és semmi képp Lumia azaz Nokia!:)

2013. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem nem laggol, nincs semmi bajom vele, normálisan működik

játékokat is szépen viszi

sztem te kifogtál egy rosszabbat, én meg egy jobbat...

2013. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint az 5. válaszoló
2013. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Balázs88 ***** válasza:

Nálam nincsennek ilyen ilyen gondok mint az 5. nek, ami meg van most orvosolják a napokban egy frissítéssel.

Az se jó ha piszkálod a szoftvert mert azokba még több hiba lehet, pl egyiknél nem ismeri fel a memokártyát meg ilyesmi.


Hasonlítani meg nem kell az U hoz meg hasonlóhoz mivel azok később is jelentek meg, még jó hogy jobbak -.-

nekem annyi pénzt megért amennyi volt, még mindig jobb mint egy galaxy ace :D

2013. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Balázs88 ***** válasza:
Most persze vannak jobbak ennyiért.
2013. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CUTOS válasza:
szar
2014. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!