Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile honlapján néha...

A t-mobile honlapján néha felkínál egy chatat hogy ott tegyem fel kérdésemet! Azt hogy lehet újra előhozni mert nekem nem jön fel újra és nem tudom hogy kell előhozni! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapvetően akkor jön elő ha például egy telefont szeretnél vásárolni és sokáig időzöl a vásárlási felületen.


De az kimondottan a vásárlással kapcsolatos segélynyújtásra szolgál. Egyéb kérdés esetén hívd a 1430-at.

2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a vársárlással kapcsolatban akarok kérdezni! És úgy jó hogy bennehagyom a weboldalba és addig pl: Netezek vagy valami? Akkor be fog jönni?
2013. ápr. 2. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén nem tudom mi alapján tölti be. Egyébként relatíve hamar be kell töltődnie. Szóval ha csak úgy ott hagyod és netezgetsz közben akkor elő kell jönnie.
2013. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!