Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Dokika09 kérdése:

Milyen telefont vegyek? +melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, a HTC HD7 vagy A HTC Desire X? Ezeken a telefonokon kivűl ha tudtok mondjatok olyat ami 55000-be belefér és meg is éri az árát. A SAMSUNG GALAXY S ADVANCET ne mondjátok mert nem tetszik.

2013. ápr. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Sony Xperia J ST26i Nekem is ilyen van!Nagyon jó:)

Én személy szerint a HTC Desire X ajánlom!Sok sikert!

2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kettő közül melyik a jobb?
2013. ápr. 2. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A HD7 WP7-es, a Desire X meg androidos. Azt kell eldöntened, hogy melyik rendszer a szimpatikusabb neked és aszerint válassz. Hasonló áron ott van még az xperia u és sola, ami szintén jó. Az xperia j meg egy nevetségesen túlárazott telefon. A 30ezres kategóriába lenne a helye, nem az 50esbe.
2013. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az Xperia J egy elavult hardveres készülék, egy gyenge kijelzővel és kamerával. A HTC HD7 Windows Phone és régi már. A Desire X meg 65 ezer, szóval nem értem, miért ez az 55 ezres határ. Nézd meg az Xperia P-t. Az olcsóbb a Desire X-nél és az Advance-nél is. Az általad felsorolt telefonokat kivétel nélkül mind megreggelizi.
2013. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!