Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini pro-ra nemtudok letölteni a google playből, azt írja ki nincsenek eszközei! Miért?

Figyelt kérdés
Be is vagyok jelentkezve google fiókkal. És csak az internetes oldalról akarom letölteni. Hogyan kell egyáltalán külön letölteni magát a Google Playt?

2013. ápr. 2. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be a telefonon is ugyanazzal a fiókkal. Így a rendszer tudni fogja, hogy amit te a gépen kiválasztasz letöltésre, melyik készülékre is töltse le.

De ha már van net a telón, hogy be tudj jelentkezni a google fiókkal akkor használhatod azon is a Play-t (vagyis inkább azon még a Market-et)

2013. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mindkettőn be vagyok jelentkezve.
2013. ápr. 2. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
És egész biztos, hogy ugyanazzal a fiókkal? Telón amúgy működik a letöltés?
2013. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na szóval az Instagramot akarom letölteni Google Playről, mert a Marketben sehol sem hozza ki hiába keresem.Mindkettőn be vagyok jelentkezve és mindkettőn azt írja ki hogy én még nem töltöttem le valamit.

És a másik kérdés hogy miért nincs külön alkalmazásban nekem Google Play? Vagy azt külön kell letölteni?

2013. ápr. 2. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

2.2-es rendszertől fölfele frissül automatikusan. Az alatt marad a Market. A kínálat végülis ugyanaz. DE az instagrammhoz is 2.2 kell. Tehát ha minden működne akkor kapnál egy kis üzenetet, hogy nem kompatibilis az ön készülékével. Tehát ezt max. más forrásból beszerezve fogod tudni telepíteni vagy főzött romot teszel rá.


Ezzel letöltés nem megy problémára meg ezeket találtam még:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem értettelek, de máshol találtam egy kis segítséget de még mindig ezt írja ki :

Ez az alkalmazás nem kompatibilis a(z) phone eszközzel.

phone

Ez az elem nem kompatibilis eszközével.

2013. ápr. 3. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az amit mondtam, 2.2 kell hozzá minimum.
2013. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát oké. Köszönöm azért a segítséget! :)
2013. ápr. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!