Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10Mb adatforgalom mennyire elég?

10Mb adatforgalom mennyire elég?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam mobilnetet, ezért érdekel a dolog.

Ha van egy kártyám, amin mondjuk van havi 10mb ingyen adatforgalom, az tulajdonképpen mennyire elég?


Csak azért kérdem, mert lazán vannak olyan oldalak, amiknél megát tölt le gépen a net hozzá.

No meg egy 1-2 perces videó youtube-on már bőven megette a 10megát.



2013. ápr. 2. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Te Magad megválaszoltad, h 10MB semmire sem elég. De biztos, h ez 10MB és az adatmennyiséget jelenti? Nem 10Mb/s és az pedig sebesség!?
2013. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár egyetlen weboldal is meglehet 10mega
2013. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem van mobilnetem.

Vodás.100Mb/hónap.

Elég szokott lenni,mert csak esténként,az ágyból szoktam mobilon netezni./Opera mini böngészőt használok/

Van úgy,hogy játékot vagy egy-két számot,esetleg videót is töltök le,de ez ritka.Általában tényleg csak olvasgatok,pl itt.

A 10Mb kb egy négyperces videóklip és egy zeneszám letöltésére elegendő,és így marad kb 1 Mb,vagy még ennyi sem.

2013. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen-igen, de ezt gépen tapasztalja az ember, hogy képes-e lebutítani a telefon böngészője a dolgokat (ezek szerint nyilván kevéssé), az más tészta.

Ezek szerint sajnos jó volt a sejtésem.


Ez egy ilyen ingyen net lehetőség, telenor-nál volt, 3hónapig van ingyen neted, kedvező árú feltöltőkártyás sim, nyárra kéne kis net.

2013. ápr. 2. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
10 MB-tal a segged kitörölheted kb, mert az első fácse, gémél, twitter, meg időjárás be is kajálja az egészet, arról nem ebszélve, ha egyik másik appod automatikus frissítésre van állítva, és épp van elérhető update hozzá...persze droidos telóról van szó, bár wp esetén még durvább a helyzet, mert méginkább netfüggő az os.
2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10mb? lol. Én 1.5gb-vel alig jövök ki :D
2013. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
klikk szolgáltatás telenornál azt rendeld meg 3 hónapig ingyen van és korlátlanul netezhetsz
2013. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!