Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vagy Tablet+gagyi...

Okostelefon vagy Tablet+gagyi telefon?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani. 30-40 ezret szánnék a dologra. Vagy SONY Xperia Tipo vagy egy Concorde tab speed. Szerintetek melyik legyen ? A Tab mellé pedig egy telefon (az van itthon több is ) ami kibírja egy töltéssel akár egy héétig is .

2013. ápr. 2. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Concorde Speed :)

Ha telefonálni tudsz, minek még egy telefon? Én most várok a speedre, mellette egy sima érintős samsung telefonom van, 15ért vettem 2 éve, semmi baja.... szerintem felesleges az okostelefon mert ha sokat nyúzod, az akksinak annyi... egy tabot meg többet használ otthon az ember.. de te tudod.

2013. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Tipo + gagyi telefon inkább.
2013. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Jobban jársz a Tipoval ez egészen biztos.
2013. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj bele Krumpli: a Tipo mindig nálad lehet télen nyáron bármilyen nadrágban elfér. Egy olcsó mobilnettel mindig online lehetsz, üzenetet küldhetsz fogadhatsz viberen, whatsappon bárhol bármikor. Ezt egy táblagéppel nem tudod megcsinálni.
2013. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Táblagépre is van mobilnet....
2013. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Amibe lehet sim-et tenni. Ebbe NEM. Kettő: Jön a jó idő az ember lengebben öltözik, hogy lesz mindig nála egy több mint 30 dekagrammos eszköz? Sehogy. Az okostelefon mindig mindenhol nála tud lenni. Nem mindegy. Nagyon nem mindegy.
2013. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Ráadásul nem kell szégyenkezni egy gagyi telefonnnal az ismerősök és barátok előtt és valóban mindig online tud lenni Krumpli :-)
2013. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Attól, hogy nem okostelefon,még nem gagyi, vagy szégyellnivaló.... Otthonra inkább tablet, de szerintem egy 7 colos tab simán elfér egy kisebb táskában, és azért 3 dekába nem fog beleszakadni. Wifi is van sokfelé, vagy zsebwifi... De ezt a kérdező jobban tudja, milyenek az igényei.
2013. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
*30 Deka
2013. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Maga a Kérdező írta hogy GAGYI! Tudsz olvasni egyáltalán vazze?
2013. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!