Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telora van ingyenes...

Óvári István kérdése:

Androidos telora van ingyenes mobil tv? és ha van hol tudom leszedni? Amin persze van magyar csatorna rtl tv2 stb kőszőnőm előre is a válaszokat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ami "jó" is lenne, az az SPBTV, de abból kivették a tv2-t és az RTL-t. Másban nem hiszem hogy találnál.
2013. ápr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rtl, tv2 az ingyenesekben nincs. Kereskedelmi csatornák. Fizetősben lehet csak.
2013. ápr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

T-mobile -nál:

[link]

2013. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a válaszokat ha tudtok nég akkor várom
2013. ápr. 3. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Azokban a videólejátszókban, amiben van stream (pl: yxplayer) add hozzá:

[link]

[link]

(RTL, TV2 tudomásom szerint nincs, legalábbis én nem találtam)

2013. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia

Magyar csatornát akkor tudnál nézni, ha előfizetnél mobil tv-re. De a tv2 és az rtl nek van alkalmazásuk a Play Storeban amivel a saját gyártású filmjeiket és sorozatukat vissza tudod nézni. Sajnos nem élőben. Az HBO meg van egy HBO go alkalmazása és ha van otthon HBO élőfizetését akkor, ingyen tudod rel time (élőben) nézni a filmeket.

2013. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!