Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hol éri meg...

Szerintetek hol éri meg iPhone 4 S-t venni? Szaküzletben avagy a szolgáltatónál? Habár végig mentem a Media Markt sorain és mindegyik 150. 000-nél kezdődik.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, hogy hol nem - a Media Marktban tuti. Kész átverés.
2013. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első, látom te se nagyon vagy képben. Az i4S ára jelenleg 180e Ft az Apple-nél, vagyis ha ennél 30e-el olcsóbban meg lehet venni akkor az már nagyon jó ár érte.


Zuggsm-ben még véletlenül se vegyél iPhone-t. Esetleg valamilyen nagyobb gsm kereskedésben, de akkor is olyat amire van apple garancia.


Az ujmobilok.hu-n állítólag érdemes venni, de csak hun garisat.

2013. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaz ott csak pár ezerrel olcsóbb, mint az MM-ben.
2013. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Viszont azt fontos megjegyezni, hogy az ujmobil nem tarjta be a törvényi előírásokat.


"A 8 munkanapon belüli pénz-visszafizetési garanciában kizárólag bontatlan csomagolású terméket tudunk visszavásárolni"


A jogszabályok szerint nem lehet kikötni, hogy csak bontatlan terméket vesznek vissza.



"3 munkanapon belüli csere garanciás terméket 72 órán belül kicseréljük."


Akkor most 3 munkanap vagy 72 óra? Nem mindegy.


Szóval csak óvatosan az ilyen cégekkel, nem a korrektségről híresek, de ha neked megér pár ezer Ft-ot, hogy kockáztass, akkor hajrá vedd meg ott.

2013. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]


Továbbá nem adnak számlát, és hasonló "apróságok"

[link]


Én nem vennék ott semmit sem.

2013. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is inkább arra gondoltam.
2013. ápr. 3. 16:14
 7/16 anonim ***** válasza:

És mégegy:

[link]


Szerintem vedd meg megbízható helyről., mint az MM Ha filléreskedni akarsz, akkor viseld a következményeit.

2013. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És ezek nem csak az ujmobil.hu oldalra igazak hanem kb az összes ilyen "olcsó" mobilforgalmazóra. Olcsó húsnak híg a leve. Cseszheted, hogy olcsóbb volt hogyha nem kapsz hozzá normális jótállást.
2013. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként melyik MM-ben van 150e-ért i4S?
2013. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A Győri Árkádban nézegettem, de persze a legújabb az iPhone 5 már 210.000-Ft volt. Kész röhej.
2013. ápr. 3. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!