Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Leginkább olyat szeretnék ami érintőképernyős és lehetőleg ne legyen drága mert csak telefonálásra kellene.
2013. ápr. 3. 17:21
 1/3 anonim válasza:

Nos! Felsorolok pár jó telefont, nézz szét a neten, vannak köztük drágábbak és olcsóbbak is.


Sony Ericsson Xperia U

Sony Ericsson Xperia Mini pro

Samsung Galaxy mini

Samsung Galaxy Ace 2 (La Fleur)

Alcatel OT-991

T-mobile by Move

Ezenkívül van pár klassz Motorola és LG is!

Drágábbnak mondhatnám az Iphone-okat.

De ha tényleg egyszerű kell, csak telefonálásra, akkor egy Samsung GTS5230 (La Fleur) vagy Samsung Corby is jó, ezek olcsóbbak is. Nekem az első van, és elégedett vagyok vele.

2013. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első vagyok!

És ezek mind érintősek, az utolsók max nem full extrásak... :]

2013. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

(kinek mi a drága)

javaslataim : iphone 3GS (nekem ilyen van és nagyon megbízható)

ezek így az alsóbb árkategória :


Nokia Asha 311

ZTE Kis Plus

Sony Xperia Tipo

Alcatel OT-991


közép árkategória :


Windows Phone 8S by HTC

HTC Desire X

Sony Xperia J

ZTE Grand X IN

Samsung Galaxy S Advance

... stb stb, kb ennyi, de azért bővebb a piac, nézz szét vannak jó oldalak, de ez attól is függ hogy szolgáltatónál vennéd a telefont, vagy függetlenül árúházba/netről, mert akkor jóval drágább ! Sok sikert !

2013. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!