Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hozza be a Marketben...

Miért nem hozza be a Marketben az Instagramot?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonom van amin Market van. Hiába írom be a keresőjébe az Instagramot, nem hozza ki. Segítsetek légyszives!!! :))
2013. ápr. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet az, hogy (ha gyári 2.1-es android van még a telón), akkor az kevés hozzá, és legalább 2.3 kell hozzá?
2013. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AZ a baj hogy nagyon nem értek hozzá, De szerintem 2.1 ://
2013. ápr. 3. 19:46
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Gyárilag 2.1ig van csinálva.é 2.3 akkor lehet rajta, ha használtan vetted és a tulaj felrakta (beállítások, a telefonról rész alatt megnézhető).


Bootloadert nyitsz, felszórod a 2.3-ast és menni fog. Vagy eladod, kicsit belepótolsz és veszel használtan egy másikat.

2013. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi ez a Bootload?
2013. ápr. 3. 20:04
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Az ugyanaz mint a gépeknél. A bootot indítja el. Zárt állapotban nem tudod kicserélni a kernelt, ami miatt nem lehet annyira jó romokat rakni telóra. Lehet zárt állapotban is a gyári kernelre, de azokat nem lehet annyira jól megcsinálni.


Kinyitod a bootloadert, ezáltal tudsz kernelt cserélni. Felteszel egy olyat, ami jobban kihozza az x10 mini pro hardveréből a legjobbat (max cpu 800mhz, governorok, ext 4 támogatás, otg, stb). Ezután pedig mehet egy olyan rom, ami az adott kernelre van tervezve. Ez sokkal jobb/gyorsabb/stabilabb lesz mint egy gyári kernelre tervezett.


Én x10 mini pro fél éve még a mini cm7 2.2.1-et használtam naa 14-es kernellel (azóta lehet, hogy fejlesztették, de telót cseréltem és nem követem).

2013. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!