Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nem frissítettem Xperia U...

Fekete Flóra kérdése:

Még nem frissítettem Xperia U telefonomat a 6.1.1. B.1.10 operációs rendszerre. Megéri?

Figyelt kérdés
Egyszer frissítettem rá, mikor kijött. Utána kb. semmi nem működött a telefonomon, szervizbe kellett küldenem. Akiknek ilyen telefonjuk van, azoknak minden működik? Váltsak?

2013. ápr. 3. 20:23
 1/2 Hunhubi82 válasza:
Szia! Majdnem így jártam én is, bár nekem azért működtek a dolgok, csak laggolt meg akadt a teló! Úgy kell frissíteni, hogy előtte nyomsz egy "gyári beállítások visszaállítását" és úgy csinálod meg! Előtte csinálj egy biztonsági mentést, mert minden adatod törlődik, és ha lehet ne a conpanionnal csináld, hanem a sony update service-vel, amit a sony oldaláról tudsz letölteni! Nekem sokkal jobb lett a teló, gyorsabb is és kevesebb áramot eszik! Sok sikert!
2013. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így tényleg nem lassú. viszont azzal nem számoltam, hogy hiába csinálok biztonsági mentést, az összes játékmentés el fog tűnni. Sajnos...
2013. ápr. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!