Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy használt mobilboltb...

Vettem egy használt mobilboltba egy telefont, amit a vodafone letiltott, teendők?

Figyelt kérdés
Kaptam papírt, meg garanciát is. Besétáltam a vodába, ott közölte valami überokos hölgy hogy letiltották mert hogy nem fizetem a számlát. Hát az a telefon már rég nem azé a tulajdonosé, tiltsák le annak a f... telefonját... Lehet valamit kezdeni vele vagy kuka?
2013. ápr. 4. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tiltva van a telefon,akkor az szopacs...telefonálni nem tudsz vele,sem hívást/sms-t fogadni!

De miért nem viszed vissza oda ahol vetted?Nem mondták,hogy előfizus a telefon?!

2013. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van adás-vételi akkor fogyasztóvédelem is szóbajöhet vagy rendőrség!Hol vetted?
2013. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondták hogy levásárolhatom, de ezzel csak az a probléma, hogy az összes telefonjuk vagy rohadt drága, vagy t-mobile függő, vagy új ami 100+, és esetleg van 10 éves nokiájuk... fel lehet őket nyomni vagy valami, mert így ez a levásárlósdi nem vicces....
2013. ápr. 4. 13:47
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és a nő elkezdi mondani hogy csak 1 hétig lehet levásárolni... ez a pofátlanság teteje szerintem, teendő? Mert gondolom egy hét alatt nem lesz komplett kínálat-csere
2013. ápr. 4. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Feljelentés!Ha van a fent emlitett dokumentumok valamelyike!A qrva anyukkal szórakozzanak!
2013. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van munkalap...
2013. ápr. 5. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Munkalap?Azt javitáskor szoktak kitölteni.Adás-vételi kell amin van a megállapodás,hogy ki kinek mit adott hogyan stb.
2013. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja hogy ja, a munkalapra van írva hogy levásárolhatom, mert nem tudták javítani.


Van adásvételi/számla is.

2013. ápr. 5. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd fel őket...meg 1 hét kevés a levásárlásra
2013. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!