Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vásároltam egy Nokia...

Tegnap vásároltam egy Nokia Lumia 800-as mobilt. Vagy 100x át olvastam a használati útmutatót, interneten blogokat, fórumokat, de 1xűen nem jövök rá a használatára. Internetezni tudok rajta, és fényképezni :$ :D Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 15:49
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Sajnos segíteni nem tudok, de én is nemsokára kapok egy Nokia Lumia 800-as telót. Milyen színűt vettél?
2013. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
41 éves vagyok,pink színű tefont vettem ;)
2013. ápr. 4. 16:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha valamit letöltök azt hova menti el?
2013. ápr. 4. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Ha valamit letöltessz a marketről rögtön oda dob a rendszer ahova mentette!Egyébként a játékokat az XBOX-hoz, a többi alkalmazást bedig a főképernyőn balra(<-----) húzod az ujjad és ott vannak az alkalmazások abc szerint.Remélem segítettem. :D

2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már sikerült valamilyen szinten segítséget kapnom. Blututhon nem tudok fájlokat küldeni. Próbáltam letölteni a Zune-t,de nem jó operációs rendszer van a gépen,így nem tudom használni :S Most próbálok regisztrálni a SkyDrive-ra. Mert állítólag,ha gépről fellépek oda,és ott helyezek el fájlokat,utána fellépek telefonról,akkor le tudom menteni a dolgokat.
2013. ápr. 4. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Piactéren BT megosztás és már lehet is küldeni-fogadni bluetoothon persze csak akkor ha 7.8-as rendszer van a telefonon.
2013. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A link amit küldött ez egyik válasz adó,onnan töltöttem le a Zune programot a számítógépre. Sajnos nem jó operációs rendszer van,ezért nem tudom használni :S Tegnap felhívtam a tudakozót,kapcsolták a műszaki osztályt,és mondták,hogy nem 100% az,hogy működni fog a blututh. Regisztráltam a SkyDriw-ra,tettem fel 2 db képet és 1 zenét. Telefonról felléptem. De nem tudom,hogyan lehet lementeni a dolgokat,mm telefonra.
2013. ápr. 5. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:
nézzél róla videókat. Sokat tunulhatsz úgy róla.
2013. ápr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!