Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbrekelt iphone-on hogyan...

Phoenix25 kérdése:

Jailbrekelt iphone-on hogyan lehet szoftvert frissiteni? Ha szoftvert frissitek akkor ujra jailbrekelni kell? valaki tud olyat amit a cydiábol letöltök és tudok vele alkalmazásokat letölteni?

Figyelt kérdés
Meg hogyan lehet letölteni pc-és átrakni telora játékot, alkalmazást?

2013. ápr. 4. 20:18
 1/8 anonim válasza:

ha jailbreak van a telódon, és frissítesz újabb szoftverre akkor újra kell jailbreakelni, olyat tudok hogy az appsync-t telepíted cydiából(jailbreak után) a telefonodra (olyat amilyen a telod szoftvere appsync4+ 5+ stb) és keresel oldalakat ahol vannak fent iphone programok, és telepíted iTools nevű programmal !

Az oldal link : *****


egy program többször is fent van a szoftver verzió miatt ! (pl. : 4.0.4, 4.0.9, 5.1)

Remélem segítettem !



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap feltétlen megnezem :) ios6.1.2 ja es nem bonyulut az a program ?
2013. ápr. 5. 00:00
 3/8 anonim válasza:
Mármint melyik program ?
2013. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itools:) ezt gepre kell ugye raknom?:)
2013. ápr. 5. 14:15
 5/8 anonim válasza:
Igen, rá guglizol, és letöltötd, azhiszem van neki rendes oldala is.
2013. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jolvan :) de ha kabellel radugom a gepre akkor egybol bejön az itunes az nem baj?:o
2013. ápr. 5. 17:26
 7/8 anonim válasza:
én kiszoktam X-elni és belépek iToolsba !
2013. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziii :) nem tudsz pár játékot vagy alkalmazást ami hasznos vagy jo? :)
2013. ápr. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!