Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2 androido...

Samsung galaxy mini 2 androidos okostelefonról elérhető ingyen a 0. facebook?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 20:53
 1/8 anonim válasza:
ha T-mobileos vagy akkor igen !
2013. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minden telefonról elérhető, ami T-mobilos.

viszont hogy totálisan ingyenes legyen, rootolnod kell, és ezeket a buherákat megcsinálni. jobb ha tudod, mert én egy ezrest buktam el vele (10 perc alatt).

[link]

2013. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

végigolvastam, amit linkeltél, de kicsit félek én ezt egyedül megcsinálni, hátha elcseszek valamit, vagy olyat állítok át amit nem kéne stb..:/

2013. ápr. 6. 14:32
 4/8 A kérdező kommentje:
na mégis nekiveselkedtem a folyamatnak egész jól haladtam viszont ot elakadtam, hogy a "bepipálgatós" résznél nálam nincs olyan hogy "böngésző" ..origa meg minden fene van de az nincs.. meg mikor a tűzfalat próbáltam aktiválni kiírt valami angol hibaüzenetet :/ tudsz segíteni??
2013. ápr. 6. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Rootoltad a telefonod?
2013. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem még...nem tudtam hogy azt előtte kell..

rootolásról valami egyszerű leírásod nincs, hogy csináljam?

2013. ápr. 9. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs általános módszer.. ez készülékfüggő.

samsung galaxy 2 rootolása az így zajlik:

[link]

2013. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Ès ez mennyire kockàzatmentes? Csak mert nem akarom tőnkretenni telefon agyát hogy használhatatlan legyen..

Ha beviszem t-mobile-ba rootják nekem?

2013. ápr. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!