Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri így Iphone 5-öt venni?...

Megéri így Iphone 5-öt venni? (külföld)

Figyelt kérdés
Én Mo.-n lakom, de van egy rokonom akik nyáron kimennek Amerikába, és ,ha megkérném őket, hogy vegyenek nekem eggyet kint, akkor olcsóbban megúszom, mert szállítási költséget nem nagyon kell fizetni?

2013. ápr. 4. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy megéri de amúgy nem nagy szám telefon. Legalábbis nekem nem jön be. De ha szereted az Apllet, akkor megéri
2013. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én szeretem :D Vagy szerinted jobban megéri egy itthon vett Htc One? vagy essetleg külföldön venni azt is ?

Mert azért lenne jó 100 ezerért megkapni, mert akkor a maradék pénzből lehetne beatset meg minden hülyeséget venni hozzá (persze csak külföldön).

És az ilyenekről, hhogy nem lesz itt LTE? meg ilyesmik?

2013. ápr. 5. 00:07
 3/12 anonim ***** válasza:
A HTC One sokkal jobban megéri! :D Szóval ha van rá pénzed, akkor vegyél HTC-t!
2013. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
LTE otthon nem fog menni rajta, más frekin van usában.
2013. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
iPhone 5 van nekem is, szerintem nagyon jó telefon. Amerikából valóban olcsóbb, de azért nem 100 ezer forint. A 16 gigás kerül $650-be (plusz sales tax, olyasmi, mint nálunk az áfa, van olyan állam, ahol nincs, de ha van, akkor se nagyon több 9%-nál). Ez 150 ezer forint jelenlegi dollár árfolyamon + még az adó, ami állam, sőt város függő. LTE-re viszont ne számíts itthon, az Amerikában forgalmazott iPhone-ok nem értik egymást az európai LTE hálózatokkal.
2013. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De az amit az apple.com-on láttam a 64 gigás 100 ezer volt.

Mert most tízezerért nem fogok kintről kérni :D

De azt még mindig nem értem miért nem megy ithon az lte , miért ilyen sz@arul csinálták ezt? :D

Lte egyébként fontos dolog?

2013. ápr. 5. 00:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Utánna olvasgattam , és arra jutottam, hogy nem éri meg kint megvenni, mert az a 100 ezres ár sem annyi, és a százezres készülék amerikai Lte-vel van ( legjobb a CDMA tipusú lenne, mert az világ telefon), de ha meg olyat akarok, hogy legyen lte akkor az már megint 200 fölött van , így nem igazán éri meg.
2013. ápr. 5. 00:40
 8/12 A kérdező kommentje:
És még a töltője sem lesz ugyan olyan :D
2013. ápr. 5. 00:42
 9/12 bp1985 ***** válasza:
Nem is ér annyit.
2013. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azért elég jól össze van rakva :D
2013. ápr. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!