Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy iPhone eredeti vagy clone?

Figyelt kérdés

Például, most csak kép alapján erre mit mondanátok?

[link]


Úgy hallottam, hogy elég megnézni, hogy képes-e csatlakozni az AppStore-hoz ha igen akkor biztos eredeti.



2013. ápr. 5. 07:30
1 2
 1/13 intrepid ***** válasza:
89%
Nézd meg a kijelzőjét közelről, alaposan, akár nagyítóval is, mekkorák a pixelek(képpontok) Az IPhon-nak nagyon aprók, a klónok nagyobbak. Olvass utána a felbontásnak, ha eddig nem tetted.
2013. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

nos a kép alapján ami nekem nagyon szemet szúr, az az, hogy akár angol akár magyar nyelven megy, a böngészőt azt Safarinak írja, nem Browsernek, és a "Video Player" is Videos. Másik meg az akkuszázalék mellett nem írja ki az iPhone ezt a "rezgő funkció" jelet. Fenti sávban is az óra betűtípusa is más. Szóval szerintem a képen látható telefonok klónok. itt egy kép, például:

[link]

2013. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bp1985 ***** válasza:
35%
Ha leejted, és összetörik, akkor eredeti, ha nem, akkor kamu.
2013. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az agyam eldobom!!! A rezgő üzemmód olyanféle (felső részen) kiírása buktatta le. Milyen eredeti, én elhittem volna hogy igazi! ... Tölts le rajta az App store-ból egy alkalmazást. A másik, hogy a naptárnak mindig az igazi valós dátumot kell mutatnia. Ezt (ahogy tudom) a legtöbb klón nem tudja. Nekem egyszer volt egy klónom, azon mindig fix 28-at mutatott az üzenetek melletti naptárikon.
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az iphonnak rengeteg apro funkciója van amit a klon nem tud
2013. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerü....nyomj gyari viszalaitast mint csinal.Illetve a kamerajuk is naon rossz.Appstort meg oldjak mar.Meg a kijelzojuk gagyi.
2013. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már amikor megfogod érzed az anyagminőségen. A kijelző is azonnal szembetűnő. A doboz és a tartozékok is sokat elárulnak. De ha még így se lennél biztos adatkábellel összedugod és megnézed mit ír ki a gép. Itunes ha felismeri iphone ha nem akkor nem az! :)
2013. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a képedet, el kell hogy szomorítsalak ez nem iphone!!!! Az ikonok azonnal elárulták meg a fejléc menü is.
2013. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Azt hiszem az lesz a legjobb, ha magammal viszek valakit aki otthon van az iPhone-okban :)

Mindenkinek ment a +!

2013. ápr. 6. 09:49
 10/13 anonim válasza:
100%
A legegyszerűbben, ezen az oldalon: [link] :)
2013. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!