Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van sima videót HDba konvertál...

Van sima videót HDba konvertáló program androidra? Ha igen meik az?

Figyelt kérdés
Egy évadnyi sorozatot akarok feltölteni nCore-ra, de a minőség nem valami jó.. remélem van valamien progi amivel HD-sak lehetnek... legalább 720 pixel, de a legjobb ha 1080pixelesre konvertálhatnék.
2013. ápr. 5. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Még pcre sincs olyan. Szarból nem lehet aranyat csinálni.
2013. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dee tudom h van, mert a VidTrim -prig is megtudja csinálni, ne az nem működik az én telómon :P
2013. ápr. 5. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Az csak max valami kamu hd-t csinál.
2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Youtuben ha rákeresel h "how to convert video to HD" ott is egy csomó program van használat közben felvideózva.. csak aza baj h androidhoz egy vidi sincs, tehát ez nem segít ki engem..
2013. ápr. 5. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet rossz minőségű alacsony felbontású videóból HDt csinálni
2013. ápr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A mindenható Isten válasza:
Azt meg lehet csinálni hogy nagyobb felbontásba rakod, hogy de mivel a nem hd videó kevesebb képpontot tartalmaz ezért ehhez többször kell szerepeltetni egyemis képpontokat és ettől olyan lesz mint mikor nagyon bezoomolsz egy képbe tehát látod a képpontokat.
2013. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!