Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 mini vélemén...

Samsung galaxy s3 mini vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont , először az alcatel ot 995-öt néztem ki ,de lebeszéltek róla ,nem ajánlják !

Jobb nála a samsung galaxy s3 mini? utánanéztem és tetszik, van benne 3g igaz? előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. ápr. 5. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig Alcatel OT995 is jó telefon. Nem a legjobb, meg mondjuk SGS3 mininél rosszabb is, de olcsóbb is.

Egyébként jó telefon az SGS3 mini, de Xperia P kicsivel még jobb nála és még olcsóbb nála.

3G meg természetesen van, minden telefonba van 3G.

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt hallottam,hogy az alcatel ot995 hamar lemerül,csoda ha egy napot kibír...

tehát ha többet tud akkor nekem az a 20.000 ft nem nagyon számít :)

Melyiket ajánlanád?

2013. ápr. 5. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
használtam már mindkettőt, az sgs3 mini haveromé, nekem ot995-öm van és nincs semmi bajom az akkuval, netezéssel átlag használat mellett 2 napot bír ki , de ha sok dolgot kikapcsolok akkor többet is.Egyetlen baja hogy kopik a ház és a 4.0 frissítés elég rosszul sikerült mert sok a bug de így is jól használható és már dolgoznak a frissítésen. Az áráért nagyon megéri. Az sgs3 mini nagyon jó gépre sikeredett csak hát meg is kérik az árát.Szerintem nézd meg még a Sony Xperia U-t, a kettő között van és hasonló árban van az alcatellel.
2013. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sony-t nem szeretnék venni ,számomra az egy tégla ami tud telefonálni meg ilyenek ...meg a színek sem olyan élénkek rajta.

Bementem a t-mobile-ba és egy kedves srác jött oda segíteni és azt mondta,hogy nem ajánlja az alcatelt mert hamar lemerül ...most lehet ezt csak azért mondta,hogy rávegyen egy drágább telefonra ami azért elég jó,de nem tudom,több helyen is olvastam már,hogy az alcatel lemerül,meg ugye ez egy francia telefon és,hogy nem a legjobb...neked tényleg kibír kettő napot?

2013. ápr. 5. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Vagy azért mondta, vagy csak szimplán nem ért hozzá. A legtöbb ember aki ilyen helyen dolgozik nem ért hozzá egyáltalán, vagy megmondják nekik, hogy mit mondjanak, vagy csak azt hiszik igazuk van, mert neten lehet egyszer azt írták.


Sony telefonok meg 100k alatt a legjobbak, bár a kijelzőjük tényleg nem a legjobb, még felsőkategóriában is csak TFT LCD-ket használnak, aminél még a Samsung-okban található AMOLED is jobb, de ha annyira nem jön be, akkor Xperia P helyett jó az SGS3 mini is.


Alcatel-t meg hosszabb időre nem használtam még, de esélytelen, hogy kibírjon két napot, nem létezik olyan okostelefon, ami ennyit kibír, pláne netezés mellett.

De egy napot azért kibír, nem rosszabb az aksija, mint más telefonnak.

2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!