Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung Galaxy S...

Vettem egy Samsung Galaxy S Advance-t a T-mobile-nál mozaik XS csomagban amihez jár mobil net, de nem működik, miért?

Figyelt kérdés
Valamiért nem működik a mobilnet, valamit be kell kapcsolni de nem tudom mit, tudnátok segíteni?

2013. ápr. 5. 17:01
 1/8 anonim válasza:
bemész olyanba hogy beálítások akkor olyan hogy vagy vezeték nélküli halozatok vagy olyan hogy adatforgalom ill. adathasznalat es ott kel engedélyezni az adatforgalmat vagy a fooldalon olyanr mesz hogy alkalmazasfeluletek ott adatforgalomra mesz igy ki fogja azt dobni a fooldalra es ha rakattintasz akkor megkerdezi biztos be akarod e kapcsolni es engedelyezed oszt cső remélem segitettem
2013. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ja es a fooldalon hosszan kell tartani az ujjad es aztan mesz az alkalmazasfeluletekre ha angol a mobil akkor nemtom de szerintem ott is az elso helyen kell hogy aljon
2013. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha hosszan nyomvatartom a kijelzőn az ujjam olyat hoz ki hogy "Alkalmazás indítók" onnan csak alkalmazásokat tudok kirakni, a beállításokban a vezetéknélküli hálózatokon belül pedig nem találok adatforgalmat ://
2013. ápr. 5. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
nem samum van, de neked le lehet húzni a redőnyt? Nekem ott van adatkapcsolat, amit be lehet kapcsolni. Egyáltalán be van a net állítva a telefonodon?
2013. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy a net sincs beállítva :/
2013. ápr. 5. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha ezekkel se működik? csak mert volt amit próbáltam
2013. ápr. 5. 19:46
 8/8 A kérdező kommentje:
egyik se működik :/
2013. ápr. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!