Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A KLIKK szolgáltatást úgy is...

A KLIKK szolgáltatást úgy is meg tudom rendelni, ha nincs pénz a telefonomon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 18:47
 1/6 anonim válasza:
aa el küldöd a "KLIKK" szöt arra a telefonszámra visszajön egy sms utána elkel küldeni arra a számra hogy "ok" Nekem is volt ijenem nagyon jó opera van rajt meg mindem amit akarsz csak 3 hónapig ingyenes utánna egy ezresbe kerül
2013. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, nekem is volt már. csak most 100 ft van a telómon, és azt írja, hogy nincs hozzá jogosultságom, és innen gondoltam, hogy kell rá valamennyi pénz....
2013. ápr. 6. 12:39
 3/6 Laci11111111111 válasza:
Állítólag minimum 1000 Ft lenni kell a kártyádon.
2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
pont most rendeltem meg aszolgáltatás vissza is jött az sms elküldtem, hogy Ok és most azt írja ki hogy hálózati hiba miért?
2013. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pont most rendeltem meg a szolgáltatást vissza is jött az sms elküldtem, hogy Ok és most azt írja ki hogy hálózati hiba miért?
2013. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyennel még nem találkoztam. Ez olyan, mintha nem lenne rajta a net, vagy nem érzékelné. Térerő van? Nekem egyszer az zavart be. Opera minid van? - lehet ez kell. Egyszer volt nekem olyan, hogy kb. 50.-re tudtam belépni.... Ha nem megy, menj be a telenorhoz, és megmondják mi lehet a baj!
2013. jún. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!