Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung, Nokia vagy Iphone?

Samsung, Nokia vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének! Ti melyiket választanátok? Samsung galaxy S III, Nokia Lumia vagy Iphone?
2013. ápr. 5. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Android fan vagyok, szóval Nokia és iPhone is kiesett, viszont a Samsung-ot nem szeretem, SGS3-at meg pláne, nem tetszik a kinézete, szóval még ha raknék rá CM10.1-et és normális lenne a telefon UI-ja akkor sem kéne.


Amúgy jó mindhárom telefon, csak nekem egyik sem kéne.

iPhone és Nokia Lumia gördülékeny, viszont mindkettő zárt, bár iOS-re legalább van rohadt sok program, szóval én leszűkíteném iPhone vs SGS3-ra a "csatát".

SGS3 azért néha még akad, de ezek csak mikro lag-ok, tehát nem 15 percre megakad, csak nem olyan stabil 60 FPS a kirajzolás, mint kéne.

Hardveresen mindkettő jó, évekig támogatottak lesznek, kijelzője az iPhone-nak jobb, viszont a 4" szerintem túl kicsi (SGS3 kijelzője sem ronda, de én az IPS-t jobban szeretem, mint az Amoled-et).

Aksija viszont SGS3-nak milliószor jobb, iPhone-ba nem is értem hogy rakhattak ilyen kicsi aksit, én már csak ez miatt is SGS3 mellett döntenék.

2013. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem. Normális androidos telefont vegyél. A Samsung nem normális.
2013. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyértelmüen iphone:)
2013. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25%
Samsung!
2013. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként SGS3-nak és iPhone-nak nagy a rajongóbázisa, hisz a két legnagyobb márka telefonos téren, és pont emiatt sokan utálják is mindkettőt, az utóbbi 3 hozzászólás mindegyikre egy-egy példa.

Szóval nehéz lesz kiszűrni a sok hülyét, aki csak fanboyságból mondja az egyik márkát, vagy pont azért, mert hülye okok miatt fikázza.

2013. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eggyértelmű hogy lumia kell a kérdezőnek. Ha szeretne egy gyors nem lefagyós telefont! Ami őrült tempóba fejlődik. :)


Hol lesz az android 2év múlva?

És hol lesz a wp 2év múlva? :)

2013. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Komolyan ilyen buta vagy?

Oké, nem szereted az Androidot, van ilyen, de komolyan azt hiszed, hogy 2 év múlva majd az Android nem lesz még nagyobb, mint most? És pont a WP lesz majd a nagy áttörés?

Nem azt akarom vitatni most, hogy az Android jobb-e vagy sem, de ez a "hol lesz X év múlva" csak bebizonyítja, hogy buta vagy.

Valószínű, hogy 2 év alatt eltűnik egy olyan OS, ami az okostelefonok több, mint 65%-án van, és a WP a 2,5%-os részesedésével lesz a király.

Előbb-utóbb persze biztos el fog bukni az Android, hisz egyszer mindennek vége lesz, de hogy a WP nem fogja megélni a bukást az biztos.

2013. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!