Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 vagy Sony...

LG Optimus L7 vagy Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Melyik telefon a jobb, melyiket érdemesebb megvenni? Pro kontrák érdekelnének :)
2013. ápr. 6. 11:35
 1/2 anonim válasza:

Én egyértelműen a Solát választanám(tottam). Az egyik ismerősömnek is L7-ese van, nekem Solám így könnyen fel lehetett mérni a helyzetet.

RAM: Mindegyikben 512mb ami szerintem lehetne több is, de nem kevés.

Processzor: Mindegyik 1GHz-s, de a Sola kétmagos, ami jelentős előny.

Android rendszer: Mindegyik ICS, de szerintem a Sony által kialakított android felület szebb.

Kijelző: Ha nagy kijelzőt akarsz akkor vegyél L7-est(4.3") de szerintem a Sola 3.7" es kijelzője sokkal praktikusabb.

Kamera: Mindkettő 5MP-es, de a Sola tud HD minőségben videót rögzíteni, míg az L7 csak alacsonyabb felbontásban.

Tárhely: L7-nél 2.7GB (bővíthető), Solánál 8GB (bővíthető).

Extrák: Na ebben szerintem nagyon veri a Sola az L7 et, hiszen van benne Floating Touch (csak emiatt nem érdemes megvenni), Mobile Bravia Engie (képminőséget javítja), xLoud (hang), NFC technológia és LED háttérvilágítás.


Összefoglalva: Ha nagy kijelzőt akarsz vegyél L7-est. Ha bármi másért veszel telefont(zenehallgatás, játék, kamera, filmek) akkor én a Solát ajánlom.

2013. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2013. ápr. 11. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!